نیو منز

جدید ترین محصولات و مقالات مرتبط با اقایان

آرشیو مطالب
نظرات کاربران
شبکه های اجتماعی

محمد اصفهانی برای «مرد نقره‌ای» خواند/ اکران از ۲۲دی‌ماه

مرد نقره ای رایگان

«مرد نقره‌ای» یک ایرانی است که توسط محمد نوروزی ساخته شده است. این در سال ۱۳۹۱ به کارگردانی سعید رضایی منتشر شد. داستان مرد نقره‌ای درباره یک رییس شبکه‌ای است که او برای نجات بیش از یک هزار نفر از گروهی از مهاجران سرزمین ایران با مشکلاتی روبرو می‌شود. این رایگان در اینترنت در ایران قابل دسترسی است.

نماهنگ سینمایی «مرد نقره‌ای» به کارگردانی محمد حسین لطیفی با صدای محمد اصفهانی رونمایی شد.

به گزارش به نقل از روابط عمومی سینمایی «مرد نقره‌ای»، مراسم افتتاحیه اکران کلی این ردپا سینمایی، فلق جمعه (۱۷ دی‌ماه) با حضور کارگردان و عوامل دانلود فیلم مرد نقره ای و هنرمندان حقیقی آن، در پردیس سینمایی آزادی برگزار و «مرد نقره‌ای» برای نخستین نوبت اکران همگانی شد.

در این مراسم، محمد حسین لطیفی کارگردان و معاهده عباسی ادیب ، به همراه مهدی سلطانی، ایرج نوذری و نادر سلیمانی هنرمندان اصلی «مرد نقره‌ای» و بازیگران نوجوان آن حضور داشتند.

سینمایی «مرد نقره‌ای» که با سوژه عزت و ماهیت فارسی و قداست بیرق مربوط به ملت در ایران و ترکیه تولید شده، از چهارشنبه ۲۲ دی ماه، در سینماهای تهران و شهرستان‌ها اکران می‌شود.

همزمان با بدایت اکران عمومی «مرد نقره‌ای»، از نماهنگ این سینمایی با صدای محمد اصفهانی و آهنگسازی بابک زرین و هنرمندی مهدی سلطانی و محمد حسین لطیفی و همچنین از پوستر که وساطت محمد تقی پور نقشه‌کشی شده است، رونمایی شد.

مرد نقره ای

مرد نقره ای فیلو کرایه ویلا و سوئیت در رامسر

سکوی پرتاب موشک جاباما با فراهم‌کردن بهترین، سریع‌ترین و راحت‌ترین فرآیند اجاره ویلا در رامسر به صورت آنلاین، این امکان را در اختیار مسافران قرار داده که بدون اجرا فرآیندهای سخت و پیچیده، به‌سرعت ویلاهای مختلف را تتبع کرده و یکی را برای خود رزرو کنند.

با در نظر گرفتن امکاناتی که هر اقامتگاه در اختیار شما قرار می‌دهد، طبیعتاً قیمت اجاره و رزرو متغیر خواهد بود. شمار ویلاهای قابل رزرو در رامسر بسیار بالاست و غالباً مشکلی به‌علت یافتن سرمشق شایسته نخواهید داشت. گونه مدل‌سازی و ساخت این ویلاها نیز با یکدیگر متباین است. برخی از ویلاها با الهام از راه اروپایی ساخته شده‌اند و جلوه‌ای رعنا دارند. ساخت دوبلکس و بالکن‌دار برخی از ویلاها، فضای خضرا مناسب و گل‌کاری‌های زیبا در کنار آلاچیق، اقامتی به‌یادماندنی را برای شما رقم خواهند زد. در جاباما تصاویر هر اقامتگاه در دسترس شماست تا با بررسی آن‌ها و مطالعه امکانات هریک (که گاه شامل امکانات ویژه از جمله دسترسی به اینترنت، باربیکیو، میز بیلیارد، جکوزی، سونا، سیستم تهویه آتمسفر و دیگر موارد می‌شود) راحت‌تر و قاطعانه‌تر توقفگاه مناسب خود را انتخاب کنید. البته جاباما علاقه‌مندان به سفرهای به‌صرفه را نیز از خاطر نبرده و در بازه قیمتی پایین‌تر همان ویلاهای مناسبی اعلام می‌دهد. برخی از این ویلاها که در مناطق جنگلی یا در کنار رودخانه یا لب ساحل صحیح شده‌اند، با ارائه امکاناتی مطلوب، آماده میزبانی از مسافران هستند.